RAZVOJ ONLINE PLATFORME ZA UNAPREĐENJE POSLOVANJA FIRME

Korisnik: Privredno društvo TRIVERA D.O.O, NIŠ

U savremenim uslovima digitalizacija postaje osnova visoke tehnologije i predstavlja ključnu inovaciju za unapređenje poslovanja firme. Sastavni deo digitalne infrastrulture su uslužne platforme koje omogućuju skladištenje i obrađu velikih količina podataka u stvarnom vremenu. Kreiranjem adekvatnih veb aplikaciija moguće je značajno unapređenje poslovanja.
U okviru ovog projekta za firmu TRIVERA razvijena je online platforma za prodaju elektronskih karata za praćenje uživo prenosa događaja koja omogućuje sledeće:
• Automatsko kreiranje ulaznice nakon potvrde o uplati (opštom uplatnicom ili karticom)
• Kreiranje elektronske ulaznice koja je zaštićena od zloupotrebe (jedna ulaznica jedan gledalac)
• Snimanje i praćenje događaja u realnom vremenu
• Uključivanje publike putem chata
• Mogućnost primene u ostalim domenima poslovanja