slika icun

Osnivanje dve nove laboratorije Wine-Lab i Water Control-Lab

Potpisano je pismo o namerama između Tehnološkog fakulteta u Leskovcu i Inovacionog centra Univerziteta u Nišu o osnivanju laboratorije za analizu vina Wine-Lab. Oblast rada laboratorije biće fizičko-hemijske analize i senzorno ocenjivanje šire i vina. Za detaljnije informacije o Wine-Lab laboratoriji možete preuzeti pismo o namerama.

Wine Lab
Takođe je potpisano i pismo o namerama između između Mašinskog fakulteta i Inovacionog centra Univerziteta u Nišu o osnivanju laboratorije za kontrolu voda Water Control-Lab. Oblast rada ove laboratorije biće ispitivanje kvaliteta vode za piće, komunalnih, industrijskih i geotermalnih voda. Za detaljnije informacije o Water Control-Lab laboratoriji možete preuzeti pismo o namerama.

Water Control Lab

Naši članovi