slika icun

Radni sastanak ICUN-a

Radni sastanak zaposlenih održan je 06.marta 2019. godine u Inovacionom Centru Univerziteta u Nišu, u prostorijama Univerziteta. Sastanak je svojim uvodnim izlaganjem otvorio direktor centra prof. dr Dragoljub Živković. O učešću zaposlenih na naučno istraživačkim konferencijama govorio je rukovodilac Smart Office 1 prof. dr Vojislav Miltenović.

Održana je i prezentacija pod nazivom "Mesto i uloga transfera tehnologije, razvoja proizvoda i inovacija u savremenim uslovima", koju možete ovde i preuzeti.

Prof. dr Bojan Krstić govorio je o učešću zaposlenih na naučno-istraživačkim projektima i objavljivanju naučnih radova. Na kraju sastanka usledila je otvorena diskusija o učešću mladih istraživača u nauci.

Naši članovi

unigafmsnmdcthnznr